StepCloser – koniec firmy ?

  • Miał być rozwój – jest bankructwo?
  • Zaległości wobec pracowników ?

 

W kwietniu 2016 roku pisaliśmy o spektakularnym i dynamicznym rozwoju krakowskiej firmy STEPCLOSER. Firma pozyskała inwestora, który doinwestował spółkę kwotą 2 000 000 zł.

Firma w połowie roku zaczęła ekspansję na całą Polskę, zatrudniła przedstawicieli we wszystkich większych ośrodkach miejskich. Wydawać się mogło że biznes rozwija się zgodnie z założeniami. Plany rozwoju zakładały wejście nowego podmiotu na rynek NEW CONNECT.

Niestety od kilkunastu tygodni dochodziły do nas informację o kłopotach wewnętrznych firmy a zwłaszcza z płynnością finansową. 

Na wielu forach pracowniczych ukazuje się informacje o zaległościach wobec pracowników.

Dziś próbowaliśmy zalogować się na stronie firmowej, niestety nie działa.

stepcloser_www

 

Również na stronach inwestora firmy JR HOLDING S.A nie ma projektu Stepcloser wymienionego jako Spółka zależna.

 

Projekt StepCloser  powstał w celu świadczenia pomocy obcokrajowcom w rozpoczęciu życia w Krakowie poprzez oferowanie im wsparcia zdalnego oraz stacjonarnego. Klienci firmy mieli móc korzystać z pomocy specjalistów m.in. do spraw związanych ze znalezieniem pracy, poszukiwaniem mieszkania, a także z usług tłumacza, notariusza oraz opiekunki do dziecka. StepCloser miał również pomagać obcokrajowcom w zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej Polsce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.